#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je úterý, 13. 11. 2018, 8:18:59

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Spolupracující subjekty

Sdružení obcí Hlučínska

 

Místní akční skupina Hlučínsko

Aktuální počasí

Počasí dnes:

13. 11. 2018

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a místy i v nižších polohách až skoro jasno, na západě postupně místy déšť. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 212
TÝDEN: 626
CELKEM: 211252

Obsah

Portál volnočasových aktivit mikroregionu Hlučínska-západ

 


Sportovní kroužky a volnočasové aktivity

pro školní rok 2017/2018

 

 

Název aktivity / kroužku Kontaktní osoba Místo konání Poznámky
 
Atletika (dívky) L. Králová Bolatice 4.-9. ročník, ve středu 14:00
Míčové hry (dívky) K. Dominiková Bolatice 7.-9. ročník, ve čtvrtek 14:00
Florbal ml. D. Neuvald Bolatice 1.-4. ročník, v pátek 13:30
Florbal st. D. Neuvald Bolatice pro 5.-9. ročník, v pátek 14:30
Pohybové hry (sportovky) Š. Gargošová Bolatice pro 1.ročník, v pondělí 13:30
Badminton + pohybové hry P. Koch Bolatice pro 3.-9. ročník, v pondělí 15:30
Turistický klub M. Wránová Bolatice pro 2.-5. ročník, nepravidelně dle domluvy
Šachy P. Pavera Bolatice pro 1.-9. ročník, v středa a čtvrtek 14:00
Dopravní P. Pavera Bolatice pro 1.-9. ročník, v pondělí 14:00
Gymnastika   Bolatice každé pondělí od 14.00 hod. pro děti z kuřátkové a žabičkové třídy, od 15.00 hod. pro děti z beruškové a sovičkové třídy.
Malý jogínek   Bolatice společné cvičení rodičů a dětí, každou středu od 16.00 hod. v kuřátkové třídě.
Hokejový kroužek Wittek Lukáš Buly Aréna Kravaře  
Škola bruslení Guldová P., Laumerová M., Küffel A., Nováková S. E., Muczka A. Buly Aréna Kravaře  
Fit for fun cvičení pro dívky od 6. tř. a dospělé Ševčíková Jana CVČ Kravaře  
Taneční přípravka Street dance Ritzková Táňa CVČ Kravaře  
Taneční skupina      Street dance Konupková Tereza CVČ Kravaře  
Geocaching –turisticko dobrodružný Kubiczková Klára CVČ Kravaře  
Rybáři – začátečníci Hrudík Rostislav CVČ Kravaře  
Rybáři – pokročilí Šalata Roman CVČ Kravaře  
Tanečky BERUŠKY Julie Krömerová Hněvošice  
Tanečky Zuzana Slavíková Chlebičov ve středu 14:00-14:45
Badminton Zuzana Slavíková Chlebičov ve středu 14:45-15:45
Florbal Zuzana Slavíková Chlebičov v pátek 14:30-15:30
Gymnasticko – taneční kroužek CVČ Kravaře Chuchelná  
Volejbal Martin Nevřela Chuchelná  
Florbal Martin Nevřela Chuchelná  
Mažoretky CVČ Kravaře Chuchelná  
Mažoretky Chuchelná Šrámková Michaela Chuchelná  
Gymnasticko - taneční Chuchelná Fiedlerová Pavla Chuchelná  
Letecký modelář Kravaře Segeťa František klubovna u velké tělocvičny ZŠ Kravaře  
Sportovní Wernerová, Schiedková Kobeřice 1. - 5. ročník, v pondělí 13:30-14:15
Florbal Werner Martin Kobeřice 1. - 5. ročník, v pátek 15:30-16:15
Florbal Werner Martin Kobeřice 6. - 9. ročník, v pátek 16:15-17:00
Myslivecko – turistický kroužek Martínek Josef Kravaře – Kouty  
Předplavecká příprava Plavecká škola Hastrmánek Kravaře - Kouty Aquapark Kravaře-Kouty
Taneční kroužek   Kravaře - Kouty  
Úsměvavé lyžování   Kravaře - Kouty  
Mažoretky Kravaře Halfarová Dagmar malá tělocvična ZŠ Kravaře  
Stolní tenis Weczerek Hubert malá tělocvična ZŠ Kravaře  
Bojová umění Kravaře Bolacký Martin malá tělocvična  ZŠ Kravaře  
Sportovky Kubiczková Klára malá tělocvična  ZŠ Kravaře  
Gymnastika Fiedlerová Hana, Fiedlerová Pavla malá tělocvična  ZŠ Kravaře  
Florbal – Benjamínci Thomas David, Ševčíková Jana malá tělocvična  ZŠ Kravaře  
Taneční skupina FRESH! Hahnová Kateřina malá tělocvična  ZŠ Kravaře  
Taneční přípravka Let ´s dance Kouty Unruhová Markéta MŠ Kravaře – Kouty  
Taneční kroužek MŠ V. Hoštice Unruhová Markéta MŠ Velké Hoštice  
Mažoretky MŠ Velké Hoštice Halfarová Dagmar MŠ Velké Hoštice  
Turisticko vlastivědný kroužek Zuzana Juchelková Služovice  
Horolezecký kroužek Fiedlerová Pavla sportovní hala Bolatice  
Florbal   Strahovice v pondělí od 15:30-16:30, cena 300Kč na pololetí
Vybíjená   Strahovice ve středu od 15:00-16:00
Taneční kroužek   Strahovice  
Stolní tenis   Strahovice ve čtvrtek od 15:00-16:00
Pohybově taneční kroužek Kateřina Hrubá Sudice v úterý 13:15 - 14:00 
Kroužek sportovních her Ondřej Pekárek Sudice ve čtvrtek 13:45 - 14:30 (1. skupina), čtvrtek 14:30 - 15:15 (2. skupina)
Kroužek Tenisák Michal Kunický Sudice  dle domluvy
Gymnasticko - atletický kroužek Martin Nevřela Sudice v pátek 14:30 - 15:15, cena za pololetí 500 Kč
Plavání   Sudice v pondělí 10:00 - 10:45 (od 7. 5. 2018) 
Hasičský kroužek Floriánci Lihotská, Šmídová Štěpánkovice  
Mažoretky Jonešová Štěpánkovice  
Volejbalový kroužek pro 7-9. třídu Martin Večerek Štěpánkovice ve čtvrtek 14:00 - 15:00
Sportovní hry pro 6.-9. ročník Petr Nycz Štěpánkovice v pátek 14:00 - 15:00
Mažoretky pro MŠ Anna Jonešová Štěpánkovice ve čtvrtek 15:30 - 16:30
Mažoretky Zuzana Straková Štěpánkovice v úterý 17:00 - 18:30
Hasičský kroužek pro děti od 4, 5 roku do 7 let Ivana Lihitská, Jarmila Šímová, Bohuslav Vybrančík Štěpánkovice ve středu 14:30 - 15:30
Bojová umění pro 1-9. třídu Martin Bolacký, Jindřich Čekala Štěpánkovice ve středu 17:30 - 19:00
Kroužek gymnasticko-taneční pro 1-5. třídu Pavla Fiedlerová Štěpánkovice ve čtvrtek 13:30 - 15:00
Badminton pro 5-9.ročník Blanka Harasimová Štěpánkovice v pondělí 15:15 - 16:30
Letecký modelář-volně lítající modely pro 3-9. třídu Miroslav Kučera Štěpánkovice v pátek 16:00 - 18:00
Jezdecký oddílpísek pro 1-3. třídu Eva Gintarová Štěpánkovice osobní kontakt s vedoucí - Jasanová 542/86, 747 28 Štěpánkovice
Mažoretky Štěpánkovice Nováková Pavlína Štěpánkovice  
Gymnasticko – taneční Štěpánkovice Fiedlerová Pavla Štěpánkovice  
Letecký modelář Štěpánkovice Kučera Miroslav Štěpánkovice  
Gymnasticko – taneční Kobeřice Fiedlerová Pavla tělocvična ZŠ Kobeřice  
Bojová umění Štěpánkovice Bolacký Martin tělocvična ZŠ Štěpánkovice  
Florbal – mladší Thomas David velká tělocvična ZŠ Kravaře  
Florbal – starší Thomas David velká tělocvična ZŠ Kravaře  
Florbal – výběr Thomas David, Frank Ondřej velká tělocvična  ZŠ Kravaře  
Plavecká přípravka   Velké Hoštice  
Gymnastika Špičková   Velké Hoštice  
Mažoretky   Velké Hoštice  
Gymnastika   Velké Hoštice  
Taneční kroužek   Velké Hoštice  
POHYBOVÁ ŠKOLIČKA s tetou Editou E. Studená Hlučín předškolní děti (od 3 let) v ČT 15:30-16:30 2x/měsíc
Aerobic I. K. Pchálková Hlučín 4 - 7 let v ÚT 15:30 – 16:30
Aerobic II. K. Pchálková Hlučín 7 a více let v ÚT 16:30 – 17:30
Disco Dance I. B. Kaštovská Hlučín 10 - 15 let začátečníci v ČT 15:00 - 15:45
Disco Dance II. B. Kaštovská Hlučín 10 - 15 let pokročilí v ČT 15:30 - 16:30
JUDO I. V. Mečár Hlučín 1. st. ZŠ začátečníci v PO, ST 15:15 -16:15
JUDO II. V. Mečár Hlučín 10 a více let v PO, ST 16:15 - 17:30
Pohádková jóga P. Pospěchová Hlučín 1. st. ZŠ v ST 16:00 - 17:00
Rybářský kroužek T. Klečka Hlučín zač. + pokroč. V ST 16:00-17:30
Stolní tenis I. P. Vondráček Hlučín začátečníci v PO 16:00 – 17:30
Stolní tenis II. P. Vondráček Hlučín pokročilí v PO 17:30 – 19:00
Stolní tenis III. J. Kladiva Hlučín začátečníci v ČT 16:30 – 18:00
Šachy L. Chrostek Hlučín 1. st. ZŠ v PO 15:30 - 17:00
ŠACHOVÝ KLUB pro dospělé L. Chrostek Hlučín 18 a více let v PÁ 16:45 - 18:45, 1x/měsíc